Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
YurtDışında Dil Okullarının Özellikleri | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

YurtDışında Dil Okullarının Özellikleri-596

YurtDışında Dil Okullarının Özellikleri

Yurtdışındaki Yabancı Dil Kursları genellikle özel dil kursları tarafından düzenlenmektedir. Bu kurslar dil eğitiminde uzmanlaşmış, alanında söz sahibi Yurtdisii-252″ target=”_blank”>Sertifika Programları-129″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/yurt-disi-sertifika-programlari-129″ target=”_blank”>Okullardır. Dil eğitimi almak isteyen kişiler üniversite bünyesinde verilen eğitimin daha iyi olduğunu düşünmektedirler. Fakat son yıllarda bu görüşün değiştiğini ve sadece dil eğitimi üzerine uzmanlaşan dil kurslarının alanlarında daha başarılı olduklarını görmekteyiz. Buralarda eğitimini tamamlayan öğrenciler TOEFL veya IELTS gibi üniversitelerde okuyabilmenin ön koşulu olan sınavlardan yeterli puanı alabilmekte ve eğitimlerini sürdürebilmektedirler. Bazı üniversitelerin bünyesinde de kurslar mevcuttur. Burada yeterli seviyeye ulaşıldıktan günümüzdera öğrenci üniversite ya da Master programlarına da kabul alabilmektedir.

Genel olarak kursların özellikleri şu şekildedir:

Programlar her seviyeye ve amaca uygun olarak sunulmaktadır.
Genellikle her hafta katılmanız mümkündür. Bazı kursların ise her 2 veya 4 haftada bir olmak üzere özel başlama geçmişleri vardır.
En az 1 hafta olmak koşuluyla istediğiniz süre için kurslara katılabilirsiniz. Kurs bitiminde ihtiyaç duyarsanız kursun süresini uzatabilirsiniz.
Dil kursuna katılımınızın ilk günü seviye tespit sınavı yapılır ve buna göre uygun bir sınıfa yerleştirilirsiniz.
Kurslarda genelde temelden ileri seviyeye kadar İngilizce öğretilir.
Kursların içeriği; gramer, konuşma, yazma ve dinleme bilgi ve yabanci DİL KURSLARI İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMLARI -209″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/yabanci-dil-kurslari-ingilizce-egitim-programlari-209″ target=”_blank”>İngiltere Dil Okulları İngilterede eğitim-448″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/ingiltere-dil-okullari-ingilterede-egitim-448″ target=”_blank”>becerilerinizi geliştirmeye yöneliktir.
Sınıf mevcutları 10-15 kişi olarak belirlenmiştir.
Dersler genelde sabah baslar fakat bazı okulların öğleden günümüzdera ve akşam da başlayan kurs programları mevcuttur.
Haftalık ders sayısı 20 (Yarı-Yoğun Program) ila 30 ders( Yoğun Program) arasında değişmektedir. (Eğitim Danışmanlarımız yardımıyla kendiniz için hangi programın uygun olduğuna karar verebilirsiniz.)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com