Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
Yurtdışında Dil Eğitim Programları | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

Yurtdışında Dil Eğitim Programları-397

Yurtdışında Dil Eğitim Programları

Genel İngilizce Kursları

Genel İngilizce kurslarını Yoğun ve Yarı yoğun kurslar olmak üzere iki gruba ayırmak mümkündür. Her iki kurs türü de sabah saatlerinde başlamakla beraber Yarı Yoğun kurs öğle saatlerinde biter yoğun kurs ise öğleden günümüzdera devam etmektedir.

Genel olarak Yarı yoğun İngilizce kursları haftada 20-25 ders olarak verilmektedir. Yoğun kurslar ise haftada 25-28-30 ders olarak verilebilmektedir. Yoğun kurslarda öğleden sonraları ülke kültür ve tarihi, bilgisayar ve işletme ile ilgili İngilizceyi geliştirmeye yönelik seçmeli dersler verilmektedir. Dil okullarında Genel İngilizce kursları için her hafta başı başlama imkanı mevcuttur. Fakat az da olsa bu kurs türü için her ay sadece bir yada iki başlama geçmişi olan okullarda bulunmaktadır.

Öğrenciler ayrıca dil Sertifika Programları-129″ href=”http://dilkurslari.e-Yurtdisiegitim.com/yurt-disi-sertifika-programlari-129″ target=”_blank”>Okullarının sağladığı kütüphane, bilgisayar merkezi, dil merkezi,kafeterya,haftalık gezi ve eğlence proğramları gibi etkinliklerden ücretsiz faydalanabilmektedir.

İş İngilizcesi Kursları

İş İngilizcesi kursları, iş dünyasında kullanılan İngilizce’yi öğretmeye yöneliktir. Öğrenciye toplantıdan sunuş yapmaya, iş yazışmalarından telefon görüşmesine kadar iş hayatıyla ilgili bilgiler sunulur. Bunlara ek olarak genel İngilizce bilgileri de sunulan programda en az orta seviyede İngilizce düzeyine sahip olunması gerekmektedir.

Yöneticiler ve İş Adamları İçin İngilizce Kursları

İş adamları, kamu ve özel sektör, orta ve üst düzey yöneticileri için hazırlanan bu kurslar; iş dünyasında etkili iletişimde bulunmayı amaçlar. Bu program, İş İngilizcesi programına oranla daha yoğun ve kısa sürelidir. Dersler bire bir veya küçük gruplar halinde yapılır.En az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak gerekmektedir.

Mesleki İngilizce Kursları

İngilizcelerini kendi mesleki alanlarında geliştirmek isteyenlere uygun porgramlardır. Örneğin; Turizm İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi… Hem genel İngilizce hem de Profesyonel İngilizce eğitimi verilir. Amaç ülkelerarası platformda katılımcıları branşlarında daha etkin ve vazgeçilmez kılmaktır.

Öğretmenler İçin Teacher Training Kursları

Usa, İngiltere, Kanada, Fransa, Fransa ve İtalya’da sunulan programlardır. İngilizce, Almanca, Fransızca veya İtalyanca öğretmenleri ya da öğretmen adayları için düzenlenir. En az iki haftalık programlardır.

TOEFL Sınav Hazırlık Kursları

TOEFL hazırlık kursu özellikle ABD’ deki üniversitelerin lisans, master ve doktora programlarında eğitim almak isteyen yada İngilizce bilgisinin ön şart olmasından dolayı özel firmalar yada devlet kuruluşlarına kabul edilmeyi düşünenler için İngilizce bilgisini üst seviyelere çıkarma amaçlı düzenlenmiş bir program türüdür.

Genel Yoğun İngilizce gibi haftada 25-30 ders olarak verilmektedir. Dil okullarına göre değişken olmakla beraber genelde belli tarihlerde başlangıç geçmişleri olabilmektedir. Bu kursa katılmak için orta üst seviyede bir İngilizce bilgisi ön şart olarak kabul edilmektedir.

Kursun içeriğinde yazma, okuma,dinleme ve konuşma becerilerini geliştirici bir eğitim sunulmaktadır. Ayrıca deneme sınavlarıyla da öğrenciler TOEFL’ a hazır hale getirilmektedir.

GMAT, GRE, SAT Sınav Hazırlık Kursları

GMAT ve GRE, Amerika ve Kanada’da yüksek lisans ve doktora eğitimi almak isteyen yabancı öğrencilerin herhangi bir okula kayıt yaptırabilmeleri için vermeleri gereken sınavlardır. farklı branşlara göre iki sınavdan biri öğrencilere uygulanır. SAT sınavı ise; bu ülkelerde lisans yani üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin vermeleri gereken bir sınavdır. Bu kurslar, öğrencileri bu sınavlara hazırlamak için düzenlenmiştir. TOEFL sınavı gibi bu sınavlar da, yeterli lisans seviyesine sahip olunsa da özel bir hazırlık gerektiren sınavlardır.

IELTS Sınav Hazırlık Kursları

IELTS hazırlık kursları İngiltere, Avustralya başta olmak üzere ABD,Kanada ve Yeni Zelanda’ daki üniversitelerde lisans ve lisans üstü eğitim almak isteyenlerin bu sınavdan yeterli puanı alarak ilgili programlara katılabilmeleri için hazırlanmış kurslardır. Ayrıca bir çok şirkette IELTS’ yi kabul edebilmektedir.

Kurs 4-8 yada 12 hafta olarak haftada 25-30 ders şeklinde sunulabilmektedir. Orta üst seviyede bir İngilizce ön şart olarak kabul edilmektedir. Bu kursa katılan öğrenciler IELTS için konuşma,yazma,okuma,dinleme becerilerini geliştirebilmektedirler.

Staj Programları :

California, İngiltere, Kanada ve Yeni Zelanda’da sunulan programlardır. En az dört hafta dil eğitiminden günümüzdera dil okulu tarafından organize edilen en az dört haftalık ücretli – ücretsiz staj ya da en az dört hafta dil eğitimi süresince ücretsiz staj imkanı sağlanır. Staj, öğrencinin eğitim durumu, iş deneyimi ve İngilizce bilgisi gözönünde tutularak organize edilir.

Akademik Yıl – #ingiltere#ingiltere,almanya,fransa,avustralya,avusturtya,yeni zelanda,italya,ispanya,malta,amerika,abd,california,new york,texas=”" dil=”" yurtdışıi-252?=”">Okullari-listesi-842″ target=”_blank”>akademik Sömester Programları :

#Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada Malta ve Yeni Zelanda’da sunulan programlardır. Eğitim süresi altı#Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada|, yabanci-dil-kurslari-ingilizce-egitim-programlari-209″ target=”_blank”>İngiltere, Yabancı Dil Kursları-122″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/ingiltere-yabanci-dil-kurslari-122″ target=”_blank”>Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta ve Güney Afrika’da sunulur. Başka bir programla birleştirilebileceği gibi sadece bire bir derslerle de bir program oluşturulabilir.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com