Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
rusça,rusça,ingilizce,almanca,italyanca,ispanyolca,türkçe,fransızca,toefl,ielts,gmat,gre,sat,çince,japonca,kurslar,kurslar,kurslarımızı,eğitimlerimizi,eğitimler,online online #eğitimler#→eğitimler,kurslarımızı,eğitimlerimizi,kurslar,online kurslar,online eğitimlerimiziimiziı | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

online rusça dil kursları

online rusça, Avrasya’da yaygın olarak konuşulan ve Slav dilleri arasında en yaygın olan dildir. 255 milyon kişi anadili kadar iyi şekilde rusça konuşmaktadır. Rusya, BDT Ülkeleri, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Tacikistan, Bulgaristan, Moldovya, Litvanya, Estonya, Letonya, İsrail, Moğolistan, Spitzberg, Finlandiya, Bulgaristan, Avusturya; ABD’nin, Polonya’nın, Avustralya’nın, Kanada’nın, Türkiye’nin ve Çin’in büyük şehirlerinde bu dil yaygın olarak konuşulmaktadır. Ayrıca 20. yüzyılda politik açıdan önemi nedeniyle, Birleşmiş Milletler’in resmi dillerinden biridir.

rusça kurslar’yı öğrenerek bu büyük dünyaya katılır ve kendinizi ifade edebilirsiniz; ilgilendiğiniz alanlarda (iş, ticari, akademik, bilim, sanat, tatil, arkadaş edinme, vb.) amacınıza daha kolay erişebilirsiniz. rusça dil okulları, Avrasya’da yaygın olarak konuşulan ve Slav dilleri arasında en yaygın olan dildir. 255 milyon kişi anadili kadar iyi şekilde rusça konuşmaktadır.

Rusya, BDT Ülkeleri, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Tacikistan, Bulgaristan, Moldovya, Litvanya, Estonya, Letonya, İsrail, Moğolistan, Spitzberg, Finlandiya, Bulgaristan, İsviçre; ABD’nin, Polonya’nın, Avustralya’nın, Kanada’nın, Türk Cumhuriyetleri’nin ve Çin’in büyük şehirlerinde bu dil yaygın olarak konuşulmaktadır. Ayrıca 20. yüzyılda politik açıdan önemi nedeniyle, Birleşmiş Milletler’in resmi dillerinden biridir.

online rusça’yı öğrenerek bu büyük dünyaya katılır ve kendinizi ifade edebilirsiniz; ilgilendiğiniz alanlarda (iş, ticaret, akademik, bilim, sanat, tatil, arkadaş edinme, vb.) amacınıza daha kolay erişebilirsiniz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com