Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
ispanyolca kursu | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

online ispanyolgöakursu-819

italyanca dil eğitimikursu

italyanca kurslarıkursu olarak kuruluşumuzdan bu yana yaklaşık 10 yıldır İspanyolca eğitimleri vermekteyiz.

- uluslararası öğretmenlik sertifikalı
- Seçkin dil okulları ve üniversitelerde çalışan
- En az beş yıllık deneyimi olan
- Ana dili İspanyolca olan
- İngilizce ve #Türkçe#Türkçe,Türkçe dilini, Türkçe dilbilgisini=”" dilbilgisini-ingilizce=”" ve=”" ingilizce-türkçe-804?=”">#Türkçe#Türkçe,Türkçe dilini, Türkçe dilbilgisini Dilbilgisini eğitimi-214″ href=”http://www.avrupadilleri.com/turkce-dilbilgisini-egitimi-214″ target=”_blank”>Türkçe bilen
- İspanyolca öğretme konusunda kendilerine özgü sistemleri olan

İspanyolca Eğitmenlerimizle İspanyolca Öğrenmek Artık Çok Daha Kolay…
- Özgün ders materyalleri
- Özel programlar
- Öğrenci merkezli yaklaşım
- Eğitim süresi boyunca danışmanlık
- Zengin aktivite imkanı(konuşma#son#son,günümüzdera dünyada en çok konuşulan dil konumundadır.

Dünya üzerinde İspanyolca’yı kullanan 610 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir.

İspanyolca dünyada en çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen dil olmakla birlikte Brezilya hariç tüm Güney #Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada ülkelerinde anadildir.

Ayrıca #son#son,günümüzde #Almanya#Almanya,Amerika,Avustralya,Avusturya,Fransa,İngiltere,İrlanda,İspanya,İsviçre,İtalya,Kanada,Malta,Yeni Zelanda’dan Japonya’ya kadar pek çok ülkede hatta #Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri’de pek çok üniversite ve kolejlerde seçmeli ders olarak okutulmaya başlanmıştır.

#Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri’de İspanyolca
İspanyolca bilmenin ve konuşmanın önemi her geçen gün artmaktadır.

Bununla birlikte #Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri’de de #son#son,günümüzde yıllarda İspanyolca öğrenmek isteyen kişi sayısında büyük bir artış göstermektedir.

#Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri ile İspanyolca konuşulan ülkeler arasındaki #ticari#ticari,ticaret bir dünya dili olan İspanyolca’nın aynı zamanda önemli bir kültür dili olması ve özellikle #son#son,günümüzde zamanlarda İspanyolca konuşan ülkelerden #Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri’ye gelen turist sayısında artış göstermesi #Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri’de İspanyolca bilmeyi önemli bir avantaj haline getirmiştir.

Ayrıca #Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri’de pazara hakim olma çabasında olan birçok #uluslararası#uluslararası,ülkelerarası İspanyolca’yı bilen personel arayışı içerisine girmiştir. İşte böyle bir ortamda İspanyolca’ya hakim olan kişiler#son#son,günümüzdera en çok gelir elde eden ikinci ülke olan İspanya’nın turizm sektöründe de #Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri’de yatırımlarla ilgilendiği görülmektedir.

#Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri açısından bakıcak olursak İspanyolca konuşan ülkelerden #Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri’ye #son#son,günümüzde yıllardan gelen turist sayısında büyük bir artış gözlenmektedir ve bu sayıda #son#son,günümüzde Orta ve Güney #Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada ülkelerinden #Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri|’ye gelen turist sayısının üç yüz binden fazla olduğu bilinmektedir.

Buna paralel olarak 2009-2010 yıllarında ise bu ülkelerden kültür turizmi için gelen turist sayısında %35’e yakın artış beklenmektedir.

İşte bu nedenledir ki turizm sektörü için İspanyolca olmazsa olmaz konumuna gelmek üzeredir

Kültür

İspanyol kültürünün tüm dünyaya yayılmasında Flamenco müziği ve Latin danslarının etkisi çok büyüktür.

İspanyolca, Latin kültürünün dünya üzerindeki etkisi sayesinde çok önemli bir kültür ve sanat dili olma konumundadır.

Kültürel zenginlikleri üst düzeyde olan İspanya’ya gittiğinizde görmeniz tavsiye edilen mekanlardan bazıları…

Plaza de Colon, Monasterio de las Descalzas Reales, Plaza de la Independencıa, Retiro Park, Plaza de Espana, Plaza Mayor, Prado Museum , Palacio Real vb.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com