Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
Mesleki İngilizce Programları | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

Mesleki İngilizce Programları -634

Mesleki İngilizce Programları
zengin meslek gruplarının farklı ihtiyaçlarına göre özel programların belirlenerek uygulandığı mesleki ingilizce dersleri, hukuk, turizm vb. alanlarda öğrencilerimizin dil yeteneklerini geliştirmektedir.

» Konuşma ve İş İngilizcesi Programları
Konuşma ve İş İngilizcesi programında, özel BUSINESS & CONVERSATION CLASS eğitimimizin tamamı yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce seviyesi B2 ve üzerinde olan öğrencilerimizin dahil olabileceği bu programımızın temel işlevi öğrencilerimizin yabancı dil yurtdışıindeki konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve buna paralel olarak pratik iş ingilizcesi yurtdışıi vermektir.

» Kurumsal yurtdışı Programlarımız
” target=”_blank”>Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, köklü eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitim ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Kuruluşunuza özel dil eğitimi için, kuruluşunuza özel programlar belirlemek kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle, dil okullarımızda, standart olan genel ingilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik yurtdışıler de oluşturulur.

Kanadan Kültür Derneği Dil Okulları’ nda verilen kurumsal eğitimlerde sunulan imkanlar kısaca şöyle özetlenebilir.

yurtdışıinizi ister okulda, ister kendi kurumunuz içinde alabilirsiniz.
Dilerseniz öğrencilerimizin ders devam durumu, notları ve başarı düzeyleri raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir.
eğitim boyunca kullanılacak tüm materyaller ( kitaplar, ses materyalleri, görüntülü materyaller ) okulumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize hediye edilir.
Yoğun gruplarda eğitim zamanları karşılıklı görüşme ile saptanabilir.

» Sınav İngilizcesi

Aşağıdaki sınavlar için özel programlar. Detaylı bilgi için maltepe@amerikankultur.org.tr

TOEFL
IELTS
TOEIC
HDS
KPDS
PROFICIENCY

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com