Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
MALTA KÜLTÜR DERNEĞİ MALTA BAŞKONSOLOSLUĞU YETKİLİ VİZE | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

MALTA KÜLTÜR DERNEĞİ MALTA BAŞKONSOLOSLUĞU YETKİLİ VİZE İŞLEM ACENTESİDİR

MALTA KÜLTÜR DERNEĞİ MALTA BAŞKONSOLOSLUĞU 

En Geç 1 (Bir) Hafta’da Malta Shengen Vize Onayı ; Kurumumuz Malta Kültür Derneği®, MALTA BAŞKONSOLOSLUĞU tarafından tüm MALTA VİZE işlemlerini Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelecek öğrenci vize müracaatlarını takip etme yetkisiyle görevlendirilmiş MALTA AKREDİTE SHENGEN VİZE ACENTESİ”DİR.

MALTA’DA İNGİLİZCE EĞİTİM (EĞLENCELİ, KEYİFLİ, AKTİVİTE ve POZİTİFLİK)
Malta’da İngilizce öğrenmek sıkıcı olmaktan çok uzaktır. Malta doğası, eğlenceli gece hayatı, güler yüzlü insanları ile tepeden tırnağa pozitif bir mekândır ve bu özelliği dil eğitimini kolaylaştırmaktadır. İngilizceyi sıkıcı bir ders olmaktan çıkarıp keyifli bir aktivite haline getirmektedir.

Malta’da İngilizce eğitim amaçlayan ziyaretçilerimize, adanın en kaliteli eğitim merkezleri hakkında geniş info vermekle birlikte, yine amaçladığınız eğitim programınızı sizinle ortak bilgi paylaşımı ile ekonomik ve ayni zamanda kaliteli program haline getirerek görüşlerinize sunmaktadır. Hazırladığımız program içeriği; İngilizce eğitim, konaklama seçenekleri, transfer, vize işlemleri için gerekli tüm dokümanların sağlanıp Malta kayıt işlemlerinin aktif edilmesi olmak üzere Malta’da bulunduğunuz süre boyuna kurumumuzca bire bir Türkçe destek hizmeti.

MALTA`DA İNGİLİZCE ATMOSFER & EKONOMİK İNGİLİZCE EĞİTİM VE SOSYAL YASAM & MALTA VİZE İŞLEMLERİNDE KOLAYLIK

- İngilizcenin ya da daha genel bir ifade ile bir lisanın öğrenileceği en uygun yer hiç şüphesiz doğal olarak konuşulduğu ülkedir. Bu ülkeler 24 saat eğitim göreceğiniz yabancı dil laboratuarı olacaktır. Malta Dil okullarında sürdürülecek İngilizce eğitim programları, İngilizce eğitimin sadece bir bölümünü oluşturmaktadır. Eğitim merkezlerinin düzenledikleri etkinlikler, geziler, yanında kalacağınız aile ve yakın çevre ile olan ilişkileriniz sizi tam bir “İngilizce Atmosferinde” yaşatacaktır. 1800lü yılların baslarından 1964 yılına kadar gecen sürede İngiliz egemenliği altında yasamıştır. Malta adası, 1964 de bağımsızlığını ilan etti. – İngiliz egemenliğinin uzun yıllar sürmesi ve İngilizlerin adanın günümüzde sömürgesi olarak son bulması sebebiyle Malta halkı İngiliz dilini, eğitim sistemini, kültürlerini ve yasam biçimlerini kendilerine benimsediler ve ülke içinde ikinci bir dil olarak İngilizce konuşulmaya başlandı. Dünyada iki dil konuşan ülkeler arasına girmekle birlikte, ülke olarak İngilizce dilini Maltaca (Maltese) resmi dil ile ayni şekilde kullanma kararı almışlardır. Malta devleti bağımsızlık ilanından bu yana iki dili ana dili gibi konuşuyor, İngilizce dilini aile ortamında, normal yaşantısında, gazete ve Televizyon, bankacılık, ticaret iliksiler ve devlet islerinde çok yaygın şekilde kullanmaktadır. Eğitim ve öğretimin İngiliz sistemi üzerine kurulmuş olması, İngilizce öğrenmek için gelen yabancı öğrencilerin çok hızlı olarak İngilizciyi kavramalarını kolaylaştırmaktadır. – Unutulmamalıdır ki yurtdışı eğitim programlarında eğitim, konaklama, vize işlemleri ve tabii ki sosyal yasamın ekonomikli gide yurtdışı eğitim için seçilecek ülkenin tercih sebebi olarak öne çıkmasının da öncelikle sebeplerini oluşturmaktadır. Malta adası son on (10) yıldır Türk öğrencilerimizin öncelikle tercihine sahip olmuştur.

MALTA KÜLTÜR DERNEĞİ ÖĞRENCİLERİNİ MALTA HAVALİMANINDA Türkçe dilini KARŞILANIR
- Malta dil eğitim kurumları kayıt aldıkları öğrencileri Malta adasında karşılama ve uğurlama görevini, Malta transfer firmaları aracılığı ile yapmaktadır. Uzman transfer firmaları öğrencilerin güvenli transferlerini yerine getirmek konusunda sorunsuz hizmet vermesine rağmen, öğrencilere sundukları karşılama ve transfer görevi konaklama seçeneğine varıldığında bitmektedir.

- Malta`da konaklamaya varan öğrenciler için asıl soru işaretleri olan konaklamam hangi katta, hangi oda şahsıma ait olduğu konusunda bilgisiz bir şekilde Malta’ya vardığı ilk günün yorgunluğu ve şaşkınlığı ile eğitim süresince konaklayacağı dairesini ve odasını aramak durumunda kalmaktadır. Bunun yanı sıra çıkan bazı sürpriz (odasının temiz olmaması, oda arkadaşının hem cinsi olmaması, yatak çarşaflarının kirli olması, konaklayacağın lokasyonla eğitim merkezine gidiş konusunda kim bana bilgi verecek gibi… ) durumlarda kiminle konuşması gerektiğini bilmeden ilk gün çaresizliği yaşamakta olması da Malta havalimanında kendisi ile ilgilenecek ve ilk gün oluşabilecek tüm benzer sorunları ortadan kaldırmasında yardımı olacak olan Malta Kültür Derneği Türk rehberinin önemi daha çok ön plana çıkmaktadır.

MALTA’NIN İstanbul BAŞKONSOLOSU MR. REUBEN GAUCİ, Ankara’A HAYRAN.
- Malta’nın İzmir Başkonsolosu Mr. Reuben Gauci, Van’a hayran. Malta’nın İstanbul Başkonsolosu Mr. Reuben Gauci, Türk Cumhuriyetleri ve Malta bayraklarında kırmızı beyaz renklerin bulunmasının kardeşliğin simgesi olduğunu söyledi.
- Türkiye ve Malta bayraklarında kırmızı beyaz renklerin seçilmesinde iki ülkenin bakış açısındaki benzerliğe dikkat çeken Başkonsolos Gauci, Napolyon’un “Dünya tek devlet olsaydı İstanbul başkent olurdu” sözünün doğruluğunu Van’u gezdikçe daha çok anladığını söyledi. Malta Başkonsolosu Reuben Gauci, Türk Cumhuriyetleri’de St.Paul’un yaşadığı Türk Cumhuriyetleri için “Aziz babamızın topraklarında bulunmaktan mutluyum” diyor. Efes, Meryem Ana’nın Evi, Tarsus’ta St.Paul Kilisesi’nin inanç turizmi açısından değerli bölgeler olduğunu söyleyen Gauci “Her yıl binlerce Maltalı ayin için bu bölgelere gidiyor” dedi. Van’un ise her milletten insanı barındırarak renk armonisine sahip olduğunu söyleyen Mr. Gauci “İstanbul’da doğudan, batıdan, kuzeyden güneyden gelenleri bir arada görebiliyorsunuz. Buradaki modern yaşamı özleyenler Van’a geliyor” diyor.

MALTA GENÇLİK PROGRAMLARI (7-13 Yaş) & (13-17 Yaş) MALTA’DA YAZ OKUL PROGRAMLARI
Sicilya’nın güneyinde, Akdeniz’ in mavi sularının ortasında bir ada olan Malta İngilizce öğrenmek ve yaz tatilini geçirmek için ideal bir yerdir! Malta’da Yaz Okul programları Haziran – Ağustos dönemlerini kapsamakta olup, (7-13 yaş) ile (13-17 yaş) gruplarından oluşan zengin ülke öğrencilerinin bir araya geldiği, İngilizce’yi eğlenceli, sosyal aktivitelerle zevkli hale getirilerek öğretmeyi amaçlanmış programlardır.

Malta yaz okul programları, farklı yaş aralıklarına göre sınıflandırılmıştır. Programlara, yaş grubu haricinde kesinlikle öğrenci alınmaz ve çoğu eğitim merkezinde yaz kampları eğitimleri yaş gruplarına göre de farklı okullarda verilmektedir. Yaz okullarına bireysel katılım olabileceği gibi grup halinde katılmak da mümkündür.

2013 EC Malta Yaz Okulu kayıtlarımız başladı.

Malta’nın en iyi dil okulları arasında yer alan EC Malta dil okulu, (8-13 / 13-17) ve 16-20 yaş arası gençler için 2013 EC Malta yaz kampları kayıtlarımız başladı. EC Malta dil okulu yaz kampları siz öğrencilerin güvenli bir ortamda eğitim, konaklama, yeme içme ve aktiviteleri sağlamaktadır. EC Malta yaz okulunda dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilerle tanışma ve zengin kültürleri tanıma şansını yakalayacaksınız. (8-13 / 13-17) ve 16-20 yaş yaz kampları detayları için tıklayınız…

Üniversite Öğrencileri için Malta’da İngilizce Eğitim

Malta Dil Okullarımızda Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında ingilizce eğitim almak isteyen Üniversite öğrencileri için en uygun fiyatlarla Malta’da ingilizce eğitim programları sunmaktayız. 30 Nisan 2013 tarihinden önce Malta Dil Okullarımıza kayıt yaptıracak öğrenciler için geçerlidir.

MKD yabancı öğrencilerine Özel Malta Dil Okulu Kampanyaları

30 Nisan 2013 geçmişine kadar Malta Dil Okulumuza kayıt yaptıracak olan öğrencilerimiz için 24 hafta ingilizce eğitim, konaklama, vize ve Malta uçak bileti dahil eğitim programı 3080 Euro’dan başlayan fiyatlarla Malta’da ingilizce eğitim. MDK Özel Malta Dil Okulu Kampanyası 2013 Mayıs, Haziran ve Temmuz ayları içinde başlıyacak eğitim programları için geçerlidir. MDK yabancı öğrencilerine Özel Malta Dil Okulu Kampanyaları detayları için tıklayınız.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com