Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
İngilizce Dil Okulları | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

Kurumlara Yönelik İngilizce eğitim Programları-61

Kurumlara Yönelik İngilizce yurtdışı Programları

ülkelerarası alanda iş ilişkileri kurmak , büyümek ve globalleşmek için , dünyanın ticaret dilini öğrenmelisiniz. Bir yabancı dili konuşabilmek , kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırıyor. Bu sebeple English Time öğrenci profilinde şirket çalışanları önemli bir yer tutar . Kurumlar için sağlanan eğitim hizmetlerimiz;

In – House ( Şirket İçi ) yurtdışıler

Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen yurtdışıler

Kapalı Grup yurtdışıler
Şube İçi eğitimler

İngilizce Seviye Tespit Sınav Danışmanlığı

Şirketlere uyguladığımız eğitimler başlıca In – House ( Şirket İçi yurtdışıler ) ve Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen eğitimler olmak üzere ikiye ayrılır . Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen eğitimler de kendi içinde Kapalı Grup yurtdışıler ve Şube İçi eğitimler olarak tanımlanmıştır.

Kurumsal eğitim alanındaki çözüm ortaklıkları ile geçmişten bugüne Türkiye’nin önde gelen birçok markasına yurtdışı çözümleri sunmaktadır.

Hangi yurtdışı programı seçilirse seçilsin tüm eğitimler boyunca kurumlara yabancı öğrencilerin devam – devamsızlığı , başarı ve genel performansları konusunda düzenli raporlar sunulur .

Kurumsal eğitim anlaşma kapsamındaki öğrencilerimiz tüm şubelerimizdeki ücretsiz , yoğun aktivite programlarımızdan da yararlanabilirler .

In – House ( Şirket İçi ) eğitimler

eğitim şirketin kendi binasında gerçekleştirilir . yurtdışıler şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işlenir . eğitimin içeriği , süresi , niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda konusunda uzman eğitim koordinatörlüğümüz tarafından belirlenir .

Gruplar oluşturulmadan önce Seviye Tespit Sınavı ile öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Bu sınavlar gerektiğinde tarafımızdan şirket merkezinde de yapılabilir. yurtdışıin içeriği ve süresi alanında uzman yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim departmanımız tarafından şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenir. yurtdışı boyunca şirketlere yabancı öğrencilerin devam, başarı ve performansları konusunda düzenli rapor tutulur. Şirket öğrencileri de şubelerimizdeki ücretsiz, yoğun aktivite programlarından yararlanabilirler.
Şirket yönetiminin gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir eğitim ortamını organize etmesi yeterli olacaktır . Diğer gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar English Time tarafından temin edilir.

Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen eğitimler

Şirket personeli zaman , ulaşım , yurtdışı yapılacak uygun mekan bulunamaması veya farklı ihtiyaçlar sebebi ile şirket dışında bir yurtdışıi talep edebilmektedirler .Bu durumlarda yine önce seviye belirleme sınavı yapılarak yabancı öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir . Daha günümüzdera öğrenciler kendilerine en uygun zaman diliminde ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler . Diğer bir seçenek ise sadece şirket çalışanlarının eğitim gördüğü özel kapalı sınıflardır .

Kapalı Grup yurtdışıler

Şirket çalışanları herhangi bir şubemizde sadece kendilerine özel sınıflarda ders alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur. Bu sınıfların zaman programı şubelerimizdeki standart yurtdışı zamanlarından zengin olabilir .

Şube İçi yurtdışıler

Şirket personeli standart English Time sınıflarında diğer kayıtlı öğrencilerimiz ile birlikte yurtdışı alırlar . Burada en büyük avantaj daha fazla zaman , seviye ve sınıf seçeneğinin olmasıdır .

İngilizce Seviye Tespit Sınav Danışmanlığı

Şirketlerin işe alım süreçlerinde aday değerlendirmelerini sağlamak ve mevcut personellerinin dil becerileri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için sağladığımız bir eğitim hizmetidir.

Bu seviye belirleme sınavları ile şirket personelinin #eğitim#eğitim,yurtdışı#eğitim#eğitim,yurtdışıavusturtya=”" indirimli=”" okullar?=”">İngiltere Dil Okulları” href=”http://www.avrupadilleri.com/Ingiltere-Dil-Okullari” target=”_blank”>İngiltere Dil Okulu Fiyatları -40″ href=”http://www.avrupadilleri.com/egitim-dil-okullari-ingiltere-dil-okulu-fiyatlari-yurtdisi-egitim-40″ target=”_blank”>dinleme , konuşma , okuma , yazma ve gramer bilgileri danışman ve eğitmenlerimizce ölçülerek uluslararası kabul gören standartlara göre İngilizce seviyeleri belirlenerek sertifikalandırılır .

Belirli periyotlarla güncellenebilecek bu sınavlar ile personelin mevcut İngilizce Seviyeleri ölçülerek varsa eğitsel ihtiyaçları şirketin ve çalışanın ihtiyaçları doğrultusunda giderilmek üzere belirlenir . Bu tespitler sonucunda eğitim direktörlüğü tarafından belirlenecek eğitsel çözümler raporlanarak şirket yönetimine sunulur .

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com