Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
İspanya ve İspanyolca kursu | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

İspanya ve İspanyolca kursu-332

stanbul Avrupa Enstitüsü, İspanyol Devleti’nin İspanya ve İspanyolca konuşan #eğitim#eğitim,yurtdışı-665?=”">Yurtdisiegitim.com/ingilizce-dil-kursu-855″ target=”_blank”>diğer ülkelerin dillerinin ve kültürlerinin tanıtımını yapmak amacıyla oluşturduğu bir kuruluştur ve #Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri’de bu alanda tektir. Enstitümüz#İstanbul#İstanbul,Ankara,İzmir,Van #Cervantes#Cervantes,Avrupa bir dil #eğitim#eğitim,yurtdışı enstitü bünyesindeki kültürel etkinlikler yoluyla İspanya ve Latin #Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada’daki #farklı#farklı,zengin aynı zamanda İspanyol ve Latin #Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada orta seviye#farklı#farklı,zengin iki kısma ayrılmaktadır. Normal kurslar yaklaşık olarak üç ay sürerken hızlandırılmış kurslar bir buçuk ay içerisinde tamamlanmaktadır.

Özel ihtiyaçlara ve ilgi alanlarına sahip öğrencilerimiz için özel kurslarımız bulunmaktadır: İş İspanyolcası#farklı#farklı,zengin çocuklar için kurslar ve özel olarak talep eden şirketler ve kuruluşlar için kurslar.

Ana dilleri İspanyolca olan ve tamamı üniversite mezunu öğretmenlerimiz etkili bir İspanyolca dil öğretimi için derslerini en modern yöntemler üzerinden işlemektedir.

#İstanbul#İstanbul,Ankara,İzmir,Van #Cervantes#Cervantes,Avrupayurtdışı-665?=”">#ingiltere#ingiltere,almanya,fransa,avustralya,avusturtya,yeni zelanda,italya,ispanya,malta,amerika,abd,california,new york,texas=”" dil=”" #yurtdışı#yurtdışı,eğitim|i-252?=”">Yurtdisii-252″ target=”_blank”>Sertifika-programlari-129″ target=”_blank”>Okulu-444″ target=”_blank”>İspanyolca Sınıfı» olan AVE’yi (Aula Virtual de Español) kullanabilecekleri bir multimedya sınıfından yararlanma imkanına sahiptir. Sanal İspanyolca Sınıfı-AVE, öğrencilerimizin evlerinden ücretsiz olarak da bağlanabildikleri bir programdır ve öğrencilerimiz bu program üzerinden alıştırmalar yaparak İspanyolca düzeylerini geliştirebilirler.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com