Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
International Colleges ile İngilizce Öğren | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

International Colleges ile İngilizce Öğren-847

Kaplan International Colleges ile İngilizce Öğren

Avrupa Dilleri International Colleges İngilizce ile ilgili tüm amaçlarınızı gerçekleştirmeniz için size yardım eder. Anadili İngilizce olan ülkelerde 40′ın üzerinde dil okulu ile Avrupa Dilleri, her amaca uygun İngilizce kursları sunuyor. Detaylı bilgi almak için hemen Bize Danışın.

AYRINTILI BİLGİ ►

California Dil Okulları

Usa‘da 13 bölgeye yayılmış okullarımızın birinde İngilizce öğrenin ve bu fırsatlar ülkesini keşfetme olanağı yakalayın.

AYRINTILI BİLGİ ►

İngiltere Dil Okulları

yabanci-dil-kurslari-ingilizce-egitim-programlari-209″ target=”_blank”>İngiltere ve İskoçya’da 10 farklı lokasyonda bulunan okullarımızdan birinde İngilizce öğrenin ve bu zengin kültürün tadını çıkarın.

AYRINTILI BİLGİ ►

Avustralya Dil Okulları

Avustralya’nın 7 bölgesine yayılmış okullarımızdan birinde İngilizce öğrenirken aynı zamanda ülkenin güzel sahillerini keşfedin.

AYRINTILI BİLGİ ►

Kanada Dil Okulları

Vancouver veya Toronto okullarımızdan birinde İngilizce eğitimi alın ve Yabancı Dil Kursları-122″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/ingiltere-yabanci-dil-kurslari-122″ target=”_blank”>Kanada’nın nefes kesen doğal güzelliklerinin keyfine varın.

AYRINTILI BİLGİ ►

İrlanda Dil Okulları

Gelin ve Dublin dil Yurtdışıi-252″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/ingiltere-dil-yurtdisii-252″ target=”_blank”>Sertifika Programları-129″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/yurt-disi-sertifika-programlari-129″ target=”_blank”>Okulumuzda Kaplan’la İngilizce öğrenin; İrlanda’nın tarih dolu caddelerinin ve zengin kültürünün tadını çıkarın.

AYRINTILI BİLGİ ►

Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda’da İngilizce öğren; ülkenin sakin ve huzurlu yaşam tarzını benimse, nefes kesen manzaraların tadını çıkar.

AYRINTILI BİLGİ ►

Malta Dil Okulları

Akdeniz’in bu güzel adası Malta’da Avrupa Dilleri farkıyla İngilizce eğitimi alın ve bu güneşli ülkenin büyüsünü ve geçmişini keşfedin.

ÇOK YAKINDA ►

Singapur Dil Okulları

YAKINDA AÇILIYOR! Şık ve kozmopolitan Singapur; İş İngilizcesi öğrenmek isteyenler için ideal bir lokasyon.
Neden Avrupa Dilleri International Colleges’i seçmelisiniz?

42 Mükemmel Dil Okulu

Avrupa Dilleri, İngilizce konuşulan ülkelerde 40′ın üzerinde dil okulu ile dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencilere İngilizce öğretiyor. Öğrencilerimize mükemmel bir Avrupa Dilleri deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Ayrıntılı Bilgi ►
zengin Kurs Seçenekleri

Kaplan International Colleges olarak öğrencilerimize farklı Yoğunlukta ve farklı amaçlara yönelik düzenlenmiş programlar sunuyoruz. Size en uygun kursu bulmak ve detaylı bilgi almak için hemen eğitim danışmanlarımıza danışın.

Ayrıntılı Bilgi ►
Size Özel İndirimler

Kaplan, Türk öğrencilere çok özel indirimler sunuyor! Dünyanın en popüler şehirlerindeki dil okullarımızda en kaliteli eğitimi en uygun fiyatlara veriyoruz. Ayrıntılı bilgi için promosyon sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Ayrıntılı Bilgi ►

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com