Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
İngiltere'de Yabancı Dil eğitimi | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

İngiltere’de Yabancı Dil eğitimi-92

İngiltere’de Yabancı Dil eğitimi
son yıllarda İngilizce bilmek fark olmaktan çok bir gereklilik haline geldi. İngiltere’de İngilizcenin anadil olarak konuşulması ve coğrafi açıdan ülkemize yakın oluşu öğrencilere hem gidiş kolaylığı hem de uygun ücret imkanı sağlamaktadır. Bunların yanında yurt dışı deneyimi kazanmak, zengin kültürler tanımak, kültürel çeşitliliği olan bir toplumda yaşamak İngiltere’de yurtdışıi tercih etme nedenleri arasında sayılabilir.

Ayrıca İngiltere’de okullar tarafından seçilen aile yanı konaklama imkanı sayesinde öğrenciler hem sosyal hayatlarında İngilizce pratiğe devam etme hem de İngiliz kültürünü daha yakından ve daha kısa sürede tanıma imkanı bulabiliyorlar. Bu anlamda İngiltere’de yurtdışı, hem ekonomik hem de pratik programlar sunmaktadır.

Dünyanın dört bir yanından, farklı kültür ve ırktaki öğrencileri bir araya getiren kurslar, öğrencilere yabancı dil öğrenmenin yanında çok çeşitli arkadaşlıklar kurma fırsatları sunmaktadır.

İngiltere’de genel İngilizce kurslarının yanı sıra, iş İngilizcesi, TOEFL/IELTS hazırlık kursları, sertifika ve diploma programları, yaz kursları gibi birçok seçenek mevcuttur. Ayrıca birçok ülkede iki yıl süren çoğu master derecesi ve MBA (Master of Business Administration) programları, İngiltere’de bir yıl sürer. Bu da, İngiltere’yi seçerek bir yıllık okul ücreti ödeyip, kısa zamanda, iş hayatınıza başlamanıza imkan sağlayabilir.

İngiltere’de eğitim almak, bütün güzellikleri, sosyal imkanları ve geçmişi yapısı ile güzel bir deneyimin yanı sıra iş dünyasında da iyi bir kariyer edinmenize olanak sağlayabilecek bir seçenektir.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com