Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
İNGILTERE'DE EĞITIM | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

İNGILTERE’DE EĞITIM-785

İNGILTERE’DE EĞITIM
İngilterede eğitim, İngiltere vize başvurusu, dil kursları, üniversiteler, master, doktora, au-pair şartları, burslar hakkında en ayrıntılı bilgiler ve üyelerimizden İngiltere tecrübeleri!

İngiltere Eğitim Sistemi
İngiltere, eğitimi dünya çapında en iyi pazarlayan ülkelerdendir. İngiliz eğitim sistemi, kendine has özellikler göstermektedir.

İngiltere’de Eğitim Seçenekleri
İngiltere’de en cazip eğitim seçenekleri nelerdir? İngiltere’de dil kursu, üniversite, master veya doktora eğitimi ile ilgili en ayrıntılı bilgiler burada.

İngiltere Vizesi
İngiltere’ye vize alırken nelere dikkat etmen gerekiyor? Yurtdisiegitim.com/ispanya-ve-ispanyolca-kursu-669″ target=”_blank”>yabanci DİL KURSLARI İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMLARI -209″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/yabanci-dil-kurslari-ingilizce-egitim-programlari-209″ target=”_blank”>İngiltere için hangi vize Alternatifleri mevcut?

İngiltere Bursları
İngiltere, üniversite eğitimi için yüksek rakamlar ödenen bir ülkedir. Çalışarak geçimini sağlamak ve okumak İngiltere’de çok zordur. İngilterede eğitim için nerelerden burs alınabileceğini açıklıyoruz.

İngiltere Tecrübeleri
TurkStudentlerin İngiltere tecrübelerini TurkStudent’te okuyabilir, kendine kıssadan hisse çıkarabilirsin.

İngiltere’de Sosyal Hayat
İngiltere’de Türk öğrenciler için geçim şartları, çalışma izinleri, sağlık sigortası, ev bulma, ulaşım şartları, Türk ehliyetinin geçerliliği ve banka işlemleri gibi konularda ayrıntılı açıklamalar…

İngiltere Üniversiteleri
İngiltere’deki belli başlı üniversiteleri daha yakından tanıyıp, İngiltere’de üniversite eğitimi alıp almayacağına daha kolay karar verebilirsin.

İngiltere’de Askerlik İşlemleri
İngiltere’de okuyan Türk vatandaşı öğrenciler, öğrencilikleri devam ettiği ve yaşları tuttuğu sürece askerlik tecili imkanına sahiptirler. Ayrıntılı açıklamalar TurkStudent.net’te…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com