Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
İngilterede Dil Eğitimi Genel İngilizce Programları | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

İngiltere’de Dil Eğitimi; Genel İngilizce Programları

İngiltere’de Dil Eğitimi; Genel İngilizce Programları

İngilterede dil okulu ve eğitimi veren okullara yılın her döneminde, herhangi bir pazartesi günü başlanabilir. İngiltere dil okulları programların temel amacı; öğrencinin, İngilizce dil okulu İngiltere Eğitim İngiltere Dil Kursu okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerisini artırmaktır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar tüm katılımcılara açık olan İngiltere dil eğitimi programlarının süresi, öğrencinin istek ve ihtiyaçlarına göre 4 ile 48 hafta arasında değişir.

Öğrenciler boş zamanlarında okulların bilgisayar salonlarından, kütüphanelerinden ve sosyal imkanlarından yararlanırlar. Hafta |#son#sonları çevre şehirlere geziler düzenlenir ve İngiltere Dil eğitimi dileyen öğrenciler küçük bir ekstra ücret karşılığında bu gezilere katılabilirler. Sınıflardaki ortalama öğrenci sayısının 12 olduğu Genel İngilizce Programları’na katılabilmek için en az 16 yaşında olmak gerekir. Yaşla ilgili bir üst sınır yoktur. Öğrencinin dil seviyesine uygun bir sınıfa yerleştirilebilmesi için okulun ilk günü seviye tespit sınavı yapılır.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com