Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
Amerika Üniversiteleri | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

ingilizce seslendirme robotu hakkında-612

ingilizce seslendirme robotu hakkında

İngilizce Seslendirme robotu, sözcük öğrenme ve ingilizce kelime ve cümle seslendirimi (telaffuz) konusunda size yardımcı bir yardımcı araçtır.

Seslendirme Robotunun çalışması için bazı bileşenleri bilgisayarınıza yüklemeniz gerekebilir
Lütfen telaffuz çalışmasına başlamadan önce okuyunuz.

ingilizce Türkçe dilbilgisini sözlük

İngilizce Türkçe dilini sözlük, ingilizce çalışırken kullanabileceğiniz, bilmediğiniz kelimelere bakabileceğiniz bir sözlüktür. ingilizce Türkçe Sözlük yaklaşık 40 bin örnek cümle ve kelime içermektedir. Sözlüğü kullanırken, ingilizce kelimelerin cümle içindeki kullanımını öğrenebilirsiniz.
İngilizce Türkçe dilbilgisini sözlük hakkında

Ücretsiz Üyelik

yılından bu yana bedava ingilizce dersleri ile ingilizce öğrenmek ve kpds, yds, üds gibi sınavlar konusunda size ücretsiz destek vermek üzere etkinlik gösteren bir dil öğrenme sitesidir.
Ücretsiz derslere üye olmak istiyorsanız tıklayınız.

ingilizce Dersleri çalışırken kavrayamadığınız konuları, anlayamadığınız noktaları sorabileceğiniz; Diğer kişilerle arkadaş grupları oluşturabileceğiniz ve bu gruplarda tartışma konuları açabileceğiniz, ayrıca diğer öğrencilerle tartışma yapabileceğiniz, oyunlar oynayabileceğiniz forum bölümü henüz hazır değildir.
Bütün ingilizce dersleri çok kısa sürede okuyarak öğrenmeye çalışmak doğru olmayacaktır. Bunun yerine günlük bir öğrenme temposu belirleyin ve bu tempo içerisinde dersleri ve konuları öğrenin. Dersleri pratik yaparak çalışın (örneğin öğrendiğiniz kelimeleri yazmak, cümle kurmak, ingilizce dinlemek gibi )

ingilizce dersler hakkında

ingilizce öğrenirken, dersleri çalışmanızın kısa sürede yarar sağlaması için dikkat edilmesi gereken bazı noktalara dikkat çekilmekte ve ders çalışma yöntemi konusunda öneriler sunulmaktadır. Her şeyden önce, dersleri kendi istediğiniz veya rahat ettiğiniz şekilde çalışabilirsiniz.
ingilizce ders çalışma yöntemi devam…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com