Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
INGILIZCE OGRENME METODLARI | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

INGILIZCE OGRENME METODLARI-509

INGILIZCE OGRENME METODLARI

Zahmetsiz ingilizce öğrenme metodlarına hoşgeldiniz

12 Kasım 2010 Cuma

listening için güzel bir video

merhaba
ingilizcenizi ilerletmeniz için bol bol dinleme yapmanız gerekiyor. Önceleri kendinizi anlamaya zorlamayın.
Bu video güzel bir yurtdışı videosudur. Değişime karşı adaptasyonu anlatan bir video animasyon.

Hotfildan nasıl dosya indireceğini Bilmeyenler için, Hotfile dan eğitim videosunu nasıl indereceğinizi anlatan kısa videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz çok kolay (Hotfile’dan Nasıl Dosya indirilir tıkla!!).

yurtdışı videosunu indirmek için burayı tıklayın!!!!

2nci videoyu indirmek için tıkla

Ayrıca, eğer isterseniz ingilizce alt yazılı filmi de aşağıdaki linkten inderebilirsiniz (alt yazı Türkçe dilbilgisini değil ingilizce, burada amaç nasıl söylendiğine odaklanmanızdır)

http://hotfile.com/dl/84065064/ad84957/fanboys-1.zip.html

http://hotfile.com/dl/84293163/cd3ac0a/Fanboys-2.zip.html

——————-size bir süprizimiz daha var !!!—————
#ingiltere#ingiltere,almanya,fransa,avustralya,avusturtya,yeni zelanda,italya,ispanya,malta,amerika,abd,california,new york,texas=”" dil=”" kursları-388?=”">YURTdisiegitim.com/ingilizce-dersleri-324″ target=”_blank”>Dünyası ile ilgili harika bir #eğitim#eğitim,yurtdışı videosu#eğitim#eğitim,yurtdışı videosunu nasıl indereceğinizi anlatan kısa videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz çok kolay (Hotfile’dan Nasıl Dosya indirilir tıkla!!).

#eğitim#eğitim,yurtdışı nasıl ingilizce öğrenilir
30 Aralık 2007 Pazar

ingilizce Öğrenme Yolları

INGILIZCEYI YA DA BIR YABANCI DILI OGRENMEK ICIN YAPMANIZ GEREKENLER

Bir önceki bölüm de asla ama asla kelime ezberlemeyin#eğitim#eğitim,yurtdışı dilbigisi önemsizdir demiyorum. Ama önceliğiniz bir dil öğrenmek mi yoksa dilbilgisi öğrenmek mi?

Diyelim ki birini işe alacaksınız… Önünüzde iki aday kaldı …
1 nci aday size şunu söylüyor ?
Harika derecede ingilizce grammerim var (persent continuous tensi#son#son,günümüzde yabancı dil#Türkçe#Türkçe,Türkçe dilini, Türkçe dilbilgisini kelimeleri ezberlemeyi bırakın. Ana dili mesela ingilizce olanlar#çeviri#çeviri,tercüme| ile neler yapabilirim?-631″ href=”http://danismanlik.e-yurtdisiegitim.com/cumle-ceviri-ile-neler-yapabilirim-631″ target=”_blank”>Cümleler), doğal olarak beraber çıkan kelimeler grubudur.

4 kat daha hızlı öğren!

Dr.James Asher, kelime grupları (ifadeleri, değişleri) ile ingilizce öğrenmenin tek tek kelimeler ile öğrenmekten 4-5 kat daha hızlı öğrenmeyi sağladığını araştırmış ve ispat etmiştir. 4-5 kat daha hızlı.

Hatta kelime gruplarını (deyişler) ifadelerini öğrenen öğrenciler dilbilgisinde de daha iyiler.Kural 1: Daima deyimleri (kelime gruplarını) çalışın ve gözlemleyin, kelimeleri değil.

Asla kelime ezberleyerek çalışmayın, bir tane bile asla.

Yeni bir kelime bulduğunuz zaman, daima onu bir cümle grubunda, deyişte yazın, not alın. Gözden geçirdiğiniz zaman, daima tüm cümleyi, deyimi gözden geçirin, kelimeyi değil.

Deyimleri, cümleleri bir araya getirin.

Konuşmanız ve dilbilginiz 4-5 kez daha hızlı ilerleyecektir. Asla tekrara kelime çalışmayın. Asla, not defterinize tek bir kelime yazmayın, daima tüm deyimi, deyişi yazın.
Sadece deyimleri, deyişleri yani kullanımlarını öğrenin.
Gönderen nevermind zaman: 11:04 2 yorum:
Etiketler: ingilizce, ingilizce öğren, ingilizce öğrenme metodları, nasıl ingilizce öğrenilir, yabancı dil, yabancı dil öğrenme metodları, yöntemler

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com