Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
ingilizce kursu | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

ingilizce kursu-889

CALLAN METHOD NEDİR ?
Callan Method, öğrencinin anlayabilme ve konuşabilme kabiliyetini, zevkli fakat yoğun bir atmosferde arttıran yada başka bir deyişle geliştirmesini sağlayan, kesin günümüzdeuçlara ulaşmış İngiliz patentli Alternatif bir yabancı dil öğretim tekniğidir.
Soru-Cevap içerikli ders, öğrencinin İngilizceyi hızlı bir devinim içerisinde duymaya ve etkin bir şekilde konuşmaya zorlar.

Öğretmen, dersi süratli bir şekilde sürdürerek, öğrencinin İngilizceyi doğal hızında konuşulurken anlamasını ve konuşmasını sağlar. Ders esnasında tahta, defter, kalem, kitap kullanmaz. ( Yazı ve okuma çalışmaları hariç ) ilk günden itibaren, kendi dilimizi öğrendiğimiz şekilde, İngilizceyi konuşarak öğretir.

Merkezi, Londra’nın meşhur Oxford Caddesinde bulunan London Callan School, başta #ingiltere#ingiltere,almanya,fransa,avustralya,avusturtya,yeni zelanda,italya,ispanya,malta,amerika,abd,california,new york,texas|=”" indirimli=”" okullar?=”">İngiltere Dil Okulları” href=”http://www.avrupadilleri.com/Ingiltere-Dil-Okullari” target=”_blank”>İngiltere ve Polonya olmak üzere, Eğitim kalitesini dünyanın pek çok ülkesine taşımıştır. Anadil öğrenimini modelleyen yapısıyla klasik yöntemlerin veremediği, rahat akıcı İngilizce konuşma yeteneğini geliştirir.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com