Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
İNGİLİZCE KURSU | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

İNGİLİZCE KURSU-117

İNGİLİZCE KURSU
İngilizce kursu , içinde yaşadığımız dünyanın küresel şartlarında,günlük hayatımızda ya da iş hayatımızda neredeyse zorunlu bir kurs olma haline erişti ve artık iş yerleri çalışanlarını bu uğurda İngilizce Kursu’na göndermeleri için teşvikte bulunuyor. Bu yüzden İngilizce kursu günümüzde özellikle uluslararası çalışan iş yerlerinde çalışanların, yabancı ülkeler ile ilişki kuran iş adamlarının, iş seyahatlerine çıkan üst düzey yetkililerin, büyük ve kurumsal kuruluşlarda görev almak isteyenlerin ve kendi bireysel gelişimi için İngilizce bilmenin öneminin farkında olan bireyler alanında uzman bir İngilizce kursu arayışına girmişlerdir.

Just English’te İngilizce kursu toplam 5 kurluk (Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-intermediate, Advanced) sistem halinde uygulanır. yabancı öğrencilerin, derecelerine uygun sınıflara yerleştirilmesi için öncelikli olarak seviye tespit sınavına girmeleri gerekir. Bu sınav günümüzdeucunda yerleştirildikleri programı(sınıfı)başarı ile tamamlayan katılımcılarımız, hiç İngilizce bilmeden bile başladıkları seviyeden ileri seviye İngilizce bilgisine sahip olarak ayrılırlar.

İngilizce kursu seçiminde kararsız mı kaldınız? Bir çok zengin İngilizce kursu arasında seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? Tüm bu soruların cevabını bulmak için Just English’i mutlaka ziyaret ediniz.

İngilizce kursu, günümüzde her geçen gün daha da globalleşen dünyamızda, önemini günden güne arttıran bir kavram olarak karşımıza çıkmakta. Siz de gerek kariyer yapmak gerek de akademik sınavlara hazırlanmak için İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, muhakkak bir İngilizce kursunun kapısını çalmak zorundasınız.

Peki sizin için en doğru İngilizce kursunu nasıl seçeceksiniz?

İşte tam da burda karşımıza birçok farklı kriter çıkıyor. İngilizce kursu sayısının bu kadar fazla olduğu ve aralarında da büyük rekabetler olduğu sürece, sizlerin de kursiyer olarak doğru İngilizce kursunu seçebilmeniz için bu sitedeki başlıkları lütfen inceleyiniz. İNGİLİZCE KURSU İngilizce kursu , içinde yaşadığımız dünyanın küresel şartlarında,günlük hayatımızda ya da iş hayatımızda neredeyse zorunlu bir kurs olma haline erişti ve artık iş yerleri çalışanlarını bu uğurda İngilizce Kursu’na göndermeleri için teşvikte bulunuyor. Bu yüzden İngilizce kursu günümüzde özellikle ülkelerarası çalışan iş yerlerinde çalışanların, yabancı ülkeler ile ilişki kuran iş adamlarının, iş seyahatlerine çıkan üst düzey yetkililerin, büyük ve kurumsal kuruluşlarda görev almak isteyenlerin ve kendi bireysel gelişimi için İngilizce bilmenin öneminin farkında olan bireyler alanında uzman bir İngilizce kursu arayışına girmişlerdir. Just English’te İngilizce kursu toplam 5 kurluk (Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-intermediate, Advanced) sistem halinde uygulanır. öğrencilerin, derecelerine uygun sınıflara yerleştirilmesi için öncelikli olarak seviye tespit sınavına girmeleri gerekir. Bu sınav sonucunda yerleştirildikleri programı(sınıfı)başarı ile tamamlayan katılımcılarımız, hiç İngilizce bilmeden bile başladıkları seviyeden ileri seviye İngilizce bilgisine sahip olarak ayrılırlar. İngilizce kursu seçiminde kararsız mı kaldınız? Bir çok zengin İngilizce kursu arasında seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? Tüm bu soruların cevabını bulmak için Just English’i mutlaka ziyaret ediniz. İngilizce kursu, günümüzde her geçen gün daha da globalleşen dünyamızda, önemini günden güne arttıran bir kavram olarak karşımıza çıkmakta. Siz de gerek kariyer yapmak gerek de akademik sınavlara hazırlanmak için İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, muhakkak bir İngilizce kursunun kapısını çalmak zorundasınız. Peki sizin için en doğru İngilizce kursunu nasıl seçeceksiniz? İşte tam da burda karşımıza birçok zengin kriter çıkıyor. İngilizce kursu sayısının bu kadar fazla olduğu ve aralarında da büyük rekabetler olduğu sürece, sizlerin de kursiyer olarak doğru İngilizce kursunu seçebilmeniz için bu sitedeki başlıkları lütfen inceleyiniz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com