Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
İngilizce eğitim | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

ingilizce eğitim-121

İngilizce eğitim
yurtdışı eğitim ile ilgli kaliteli bir platform
Neden İngilizce Özel Ders
21 Aralık 2009
eğitim teknolojileri ne kadar gelişirse gelişsin bire bir eğitimin yerini hiçbir yöntem dolduramamaktadır. Ana dili İngilizce olan, alanında deneyimli ve sizin için gerekli olan bilgiyi en kısa ve en iyi şekilde sunacak olan özel ders hocasıdır. İngilizceyi özel ders alarak öğrendiğinizde:

Sizin için gerekli kelimeleri, gramer bilgisini, cümle kalıplarını ve çalışma taktiklerini sınıf ortamında kaybolmadan en #ingiltere#ingiltere,almanya,fransa,avustralya,avusturtya,yeni zelanda,italya,ispanya,malta,amerika,abd,california,new york,texas=”" dil=”" #yurtdışı#yurtdışı,eğitim|i-252?=”">Okullari-ve-ingiltere-dil-okulu-fiyatlari-578″ target=”_blank”>hızlı şekilde öğrenirsiniz.

Genel İngilizce, TOEFL, IELTS, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce ya da sadece konuşma üzerine İngilizce için sunulan çalışma programları ile İngilizceyi en kısa surede ve en iyi şekilde özel dersler ile öğrenebilirsiniz.

Amacınız hedefinize en kısa surede ulaşmaksa sizin için en iyi ve en kısa yol, ana dili İngilizce olan bir öğretmen ile bire bir çalışmak olacaktır.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com