Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
ingilizce dil kursu | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

ingilizce dil kursu-768

ARTIK İNGİLİZCE KONUŞACAKSINIZ !

2003 yılında faaliyete geçen Gayrettepe İngilizce (GTI) ,bu güne kadar eğitim veren kurumlardan zengin bir eğitim yöntemi ile İngilizceyi butik bir ortamda maksimum 8 kişilik sınıflarda, konuşma ağırlıklı öğretiyor. Özellikle Yurt dışına çıkma imkânı olmayan öğrencileri akıcı konuşmayı sağlayabilecekleri alt yapı ile donatıyor ve bunu pratiğe tercümeyor.

Bu doğrultuda 2007 yılı itibariyle uyguladığı eğitim sisteminde “ Avrupa Dil Portfolyosu” gibi önemli bir hedef belirlemiş ve eğitim sistemini bu doğrultuda geliştirmeye devam ediyor. Bu farklılığı ile bugüne kadar hizmet verdiği şirketler arasında herkesin çok yakından tanıdığı şirketleri barındırmayı başarıyor.

diğer yabanci dil kurslarında gösterilen yapının gereğinden fazla gramer yüklü olduğunu düşünen Gayrettepe İngilizce Kursu Müdürü Sn. Yücel KIRAÇBEDEL kendileri aracılığı ile öğrencilerin geçmişteki bilgilerini kullanarak konuşma boyutunu ön planda tuttuklarını, dolayısı ile yabancı öğrencilerin öğrendikleri gramer yapısını rahatlıkla pratiğe dökebildiğini ifade ediyor.

Uyguladıkları sistemin başarısına günümüzdeuna kadar güvenen Gayrettepe İngilizce, kayıt için gelen öğrencilerinden belli bir eğitim süresinin bedelini istemiyor. Ödemeleri aylık alarak bu konudaki iddiasını da ortaya koyuyor.

Gelişim Tanıtım İletişim’in baş harflerinden oluşan GTI®; globalleşen dünyada her yaştan ve her kesimden insanın kendisini geliştirmesi gerektiğini, ülkemizi en iyi şekilde tanıtması gerektiğini ve dünya’da kabul görmüş ortak dil olan ingilizceyi kullanarak her millet ile doğru iletişim kurması gerektiğini inanmıştır.

Daha önce aldığınız İngilizce eğitimlerine rağmen, hala istediğiniz düzeyde İngilizce konuşamamanızın sebeplerinden birkaçı :

• Ezbere dayalı çalışmalar
• Her öğrencinin aynı hızla öğrenmesinin beklenildiği kalabalık sınıf ortamları
• Günlük hayat içerisinde İngilizce konuşma imkanının olmaması: “Pratik eksikliği”
• Dil eğitiminin özelliklerini içermeyen, bilgi yüklemenin doğru bir dil öğrenme yolu olduğu anlayışı: “Öğretmen odaklı eğtim”
• Her kelimenin anlamını bilmeden İngilizce konuşmaya cesaret edememek: “Hala yapma korkusu”

GTI İngilizce Eğitim’in uyguladığı Modern İngilizce Eğitim’in temelleri:
• Görerek, duyarak ve konuşarak eğitim
• Öğrenciyi konuşturmayı amaçlayan öğretim yöntemi odaklı eğitim
• Evinizden veya ofisinizden kolayca ulaşabileceğiniz on-line alıştırmalar
• Mp3 formatında konuları tekrarlama imkanı
• Öğrencinin üzerinde baskı hissetmeden hata yaparak doğruya ulaşmasını sağlayan multimedya çalışmaları ve konuşma sınıfları
• Anlamadığınız veya kaçırdığınız konular için ücretsiz telafi dersi imkanı
• Ölçülebilir ilerleme ve hedefe ulaşma

İngilizce’yi konuşarak öğrenin…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com