Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
ielts hazirlik kitaplari | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

ielts hazirlik kitaplari-212

Merkezimiz English Language Centre’ a özgü IELTS hazırlık kitap ve materyalleri ile birebir program ve IELTS Online programları sunmaktadır. Tecrübeli danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz öğrencilerin kişisel ihtiyaçlarını belirleyerek IELTS sınavından başarılı olabilmeleri için onlara yol göstereceklerdir.
IELTS sınavının “Academic” ve “General Training” olmak üzere iki modül seçeneği vardır. Merkezimiz her iki seçenek için gerekli Yoğun IELTS Hazırlık Programı sunmaktadır.
IELTS Hazırlık Programlarına katılabilmek için öğrencilerin orta üstü (Upper Intermediate) ve üzeri İngilizce’ye sahip olmaları gerekmektedir.
Yoğun IELTS Hazırlık Programı sayesinde adaylar sınavın formatını tam olarak kavrayarak sınavda başarılı olabilmeleri için gerekli sınav stratejileri ve becerilerini geliştireceklerdir.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com