Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
Genel İngilizce | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

Genel İngilizce-835

Genel İngilizce
Genel İngilizce Kur Programları
Genel İngilizce programlarında Avrupa Dil Pasaportuna uyumlu eğitim uygulanır. Dil düzeyi göstegeleri A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde toplam 6 kuru ifade eder.

Bu genel programlarda dersler, Usan İngilizcesi ve konuşma becerisi odaklıdır.

Kurumsal İngilizce Programları
Californian Kültür Derneği Dil #eğitim#eğitim,yurtdışı-665?=”">Yurtdışıi-252″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/ingiltere-dil-yurtdisii-252″ target=”_blank”>Sertifika Programları-129″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/yurt-disi-sertifika-programlari-129″ target=”_blank”>Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri#eğitim#eğitim,yurtdışı geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil #eğitim#eğitim,yurtdışı ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Kuruluşunuza özel dil #eğitim#eğitim,yurtdışıi için#eğitim#eğitim,yurtdışıinde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle#eğitim#eğitim,yurtdışıler de oluşturulur.

#Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanadan Kültür Derneği Dil Okulları’ nda verilen kurumsal #eğitim#eğitim,yurtdışılerde sunulan imkanlar kısaca şöyle özetlenebilir.

#eğitim#eğitim,yurtdışıinizi ister okulda#eğitim#eğitim,yurtdışı boyunca kullanılacak tüm materyaller ( kitaplar#eğitim#eğitim,yurtdışı hastalık gibi durumlardan kaynaklanan ders kaçırmaları okulumuz içindeki tekrar dersleri ile ÜCRETSİZ telafi edebilirler.

Konuşma ve İş İngilizcesi Programları
Konuşma ve İş İngilizcesi programında#eğitim#eğitim,yurtdışıimizin tamamı yabanci öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce seviyesi B2 ve üzerinde olan öğrencilerimizin dahil olabileceği bu programımızın temel işlevi öğrencilerimizin yabancı dil #eğitim#eğitim,yurtdışıindeki konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve buna paralel olarak pratik iş ingilizcesi #eğitim#eğitim,yurtdışı #uluslararası#uluslararası,ülkelerarası| yazışmalar, telefon görüşmeleri, ticaret terimleri, sunuş teknikleri gibi konular pratik konuşma dersleri ile birlikte işlenir.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com