Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
en iyi ingilizce kursu | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

en iyi ingilizce kursu-762

ngilizce öğrenmek hepimiz için olmazsa olmaz bir konu haline gelmiştir. İş hayatımızda, üniversite yıllarında ve sosyal hayatta karşımıza çıkan birçok alanda İngilizce bilmenin bize artı bir katkısı olduğunu kabul etmek zorundayız.
Bu günlerde tarafımıza sıklıkla sorulan bir soru üzerinden başlayalım.
İngilizceyi en hızlı ve en doğru şekilde nasıl öğrenebilirim?

Doğru adımlar atmak ve doğru bir eğitim programı çıkarmak çok önemlidir. Öncelikle İngilizce seviyemizi bilmemiz gerekiyor. Bu konuda hiç İngilizce bilmeyen kursiyer adaylarımız dışındaki adaylarımızın detaylı bir İngilizce seviye tespit sınavı yapması gerekiyor. Kurumumuzda dilbilgisi, okuma, yazma ve konuşma olarak çok kapsamlı olarak seviye tespit sınavına alınıyorsunuz.

Yapılan İngilizce seviye belirleme sınavı sonrasında, hangi seviyeden hangi seviyeye ulaşmak istediğinizi hedeflerimiz doğrultusunda belirliyoruz. Örnek olarak; Sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesi eğitimi almak isteyen bir kursiyer, en azından Upper-Intermediate olarak adlandırdığımız B2 seviyesinde İngilizce eğitim bilgisine sahip olmalıdır.

İngilizce kursu içerisinde yapılan seviye belirleme sınavından sonra yapılması gereken doğru hamle, kendimiz için en uygun olan İngilizce kursu gün ve saatlerini seçmektir. Hafta içi veya hafta sonu olarak farklı 5 program seçeneği mevcuttur. Program başlangıç tarihlerini ve program bilgilerini eğitim danışmanlarımızdan detaylıca alabilirsiniz.

İngilizce kursu esnasında tarafınıza verilecek olan eğitim materyalleri ve kitapçıkların hepsi kurumumuz tarafından karşılanacaktır. Okuma kitapları ve zengin materyal kullanımları ile eğitim sürecinizi desteklemek bizim görevimiz.

Ücretsiz konuşma sınıfları ve okuma, dinleme, yazma aktiviteleri ile birlikte, en hızlı ve doğru şekilde İngilizce eğitiminizi tamamlamaya çalışıyoruz. Kafanıza takılan herhangi bir soru veya daha detaylı bilgilendirme almak için eğitim Koçlarımız ile iletişime geçmenizi diliyoruz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com