Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
yurtdışı eğitim Makaleleri | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

eğitim eğitim Makaleleri-926

yurtdışı eğitim Makaleleri
Winchester İngiltere’de Dil Okulları ve yurtdışı Dil eğitimi

Winchester , İngiltere’nin güney kıyısında yer alan bir şehirdir.Bağlı olduğu idari birim Hampshire Kontluğudur. Metropol olmayan bir şehir idari merkezi olan Winchester , oldukça eski bir geçmişe sahiptir.İlk olarak Romalı’ların Britanya’yı fethinden önce bir yerleşim yeri olan Winchester, kuruluşu demirçağına uzanan ve şimdiki merkezden daha batıda olan Oram’s Arbur adı verilen mevkide yer almaktaydı.Burası aynı zamanda Belgea kabilesinin de merkezi olan alana Romalılar bir şehir kurmuş ve adını Verga Belgarum adını vermişlerdir.Daha günümüzdera Romalıların amerika’den uzaklaşmasıyla boşalan yerleşme daha sonra Anglo Saxonların gelip yerleşmesiyle yeniden canlılık kazanmış ve günümüze ulaşmıştır.

eğitim yurtdışı için Malta Dil Okulları, İngiltere Dil Okulları , Californian Dil Okulları ücretsiz eğitim yurtdışı Danışmanlığı servisimizle sizlerle buluşuyor. İngiltere’de Dil eğitimi alabileceğiniz çok sayıda eğitimnda yurtdışı merkezinden bir tanesi de Winchester’dır. yurtdışı dil yurtdışıi konusunda tecrübeli çok sayıda fransa dil okulunu bünyesinde barındıran Winchester’da ki İngiltere dil okulları, çok farklı ingilizce kurs seçenekleri ile hizmetinizde.Winchester’ın tarihi atmosferinde güzel bir eğitim yurtdışı dönemi geçirmek için Winchester’daki İngiltere Dil Okullarına kayıt olabilirsiniz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com