Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
dil sinavi | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

dil sinavi-148

Cambridge English Sınavları (Cambridge ESOL)

Misyonumuz

Dil becerilerinin değerlendirilmesinde önde gelen uzman olmak: mükemmeliyet ve yenilik sunmak

Cambridge Üniversitesi ESOL Sınavları (Cambridge ESOL) Dünyanın en değerli İngilizce Yeterlik sınavları yelpazesini sunuyor Cambridge English, Cambridge Üniversitesinin kar amacı gütmeyen bir departmanı olan ve Avrupa’nın en büyük eğitim değerlendirme kuruluşu olan Cambridge Assessment’in bir parçasıdır.

Cambridge English ve CEFR

Bütün Cambridge İngilizce sınavları Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) tarafından tanımlanan seviyelere göre düzenlenmiştir. Cambridge English bu standardın geliştirilmesinde rol almıştır.

CEFR dil becerisini başlangıç seviyesindekiler için A1′den dili ustalıkla kullanabilenler için C2’ye kadar uzanan bir seviyeler skalası üzerinden tarif etmektedir. Bu, dil öğretimi ve sınavlarıyla ilgili kişilerin (öğrenciler, öğretmenler, öğretmen eğitimcileri vb.) farklı Yeterlik seviyelerini görebilmelerini kolaylaştırmaktadır. Bu ayrıca işverenlerin ve öğretim kurumlarının Yeterlikleri kolaylıkla karşılaştırabilmeleri ve bu Yeterliklerin ülkelerinden bildikleri sınavlara göre hangi konumda olduğunu anlayabilmeleri anlamına da gelmektedir.

 

Küresel internet sitemizde Cambridge ESOL ve CEFR hakkında daha fazla bilgi bulunmaktadır (İngilizce)

Personelimiz

Personelimizin uzmanlığı, eğitimi ve tecrübesi bizi gururlandırmaktadır. Kuruluşumuzun merkezine kalite ve mükemmeliyeti yerleştiren ve Avrupa çapında ‘dil becerilerinin değerlendirmesinde uzman’ olarak tanınmamızı sağlayan personelimizin adanmışlığı ve gayretleridir.

Küresel internet sitemizde kim olduğumuzla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz (İngilizce)

Ağımız

Yaklaşık 400 civarında sürekli personelimize ek olarak 2,700 adet sınav merkezi ve 50,000’in üzerinde hazırlama merkeziyle yakın işbirliği içinde çalışıyor, Dünya çapında on binlerce sınav görevlisi, öğretmen ve yayıncıyla işbirliği yapıyoruz.

Küresel internet sitemizde ağımızla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz (İngilizce)

Merkez ağımıza katılmak

Merkez ağımız sunduğumuz zengin sınavların geniş yelpazesini yansıtmaktadır. Kurumlarda çeşitlilik sınavlarımızın Dünyanın her yerindeki adaylar için erişilebilir kılınabilmesi bakımından son derece önemlidir. Sınavlarımızın adilliğini koruyabilmemiz ve sınava girenlere mükemmel hizmet sunabilmemiz için merkezlerimizle yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uyduklarından emin olmak için işbirliği yapıyoruz.

Merkezlerimizden biri olmak için daha fazla bilgi

Ortaklıklarımız

Dil öğrenimini desteklemek ve teşvik etmek için eğitimcilerle, hükümet yetkilileriyle ve diğer profesyonellerle işbirliğinde bulunuyoruz. Ortaklarımıza ulusal ve bölgesel eğitim makamları, Oxford Cambridge ve RSA Sınavları (OCR) ve CIE (Cambridge kitalararasi Sınavları) gibi kardeş kuruluşlarımızın yanı sıra İngiliz Kültür Heyeti, Avrupa Konseyi, Avrupa Dil Sınav Kuruluşları Birliği (ALTE), English Profile, SurveyLang ve Cambridge-Michigan Dil Değerlendirmeleri (CAMLA) dahildir.

Küresel internet sitemizde ortaklıklarımızla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz (İngilizce)

Uzmanlığımızı eğitim Avrupasıyla paylaşıyoruz

Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak görevimiz uzmanlığımızı dil değerlendirme ve eğitimi Avrupasıyla paylaşmaktır. Dolayısıyla araştırmalarımızdan elde ettiğimiz bulguların çok büyük bir kısmını yayınlarımız kanalıyla aktarıyoruz. Ayrıca Avrupanın her yerinde konferans ve seminerlere bildiriler sunuyoruz, ayrıca Avrupanın her yerinden dilbilim ve dil değerlendirme uzmanlarını çeken birinci sınıf konferanslar düzenliyoruz.

Küresel internet sitemizde Cambridge ESOL yayınlarımızla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz (İngilizce)

Bölgenizdeki Cambridge ESOL konferansları ve etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi

Haberlerde Cambridge English

Cambridge English sıklıkla dil öğrenimi, dil becerilerinin değerlendirilmesi ve eğitim politikalarıyla ilgili gelişimlere ve tartışmalara liderlik yapmaktadır.

En son haberlere bakınız

Ulusal ve uluslararası medya sıklıkla dil öğrenimi ve dil becerilerinin değerlendirilmesiyle ilgili güncel olaylar hakkında uzmanlarımızın görüşlerini almaktadır.

Küresel internet sitemizde Cambridge ESOL Basın Odasını ziyaret ediniz (İngilizce)

Cambridge English Language Assessment’da bir kariyere ne dersiniz?

Dil becerilerinin değerlendirilmesinde mükemmeliyet konusundaki gayretimizi siz de paylaşıyorsanız neden Cambridge ESOL’da bir kariyer yapmayasınız?

Küresel internet sitemizden Cambridge ESOL ve Cambridge Assessment’ta çalışma konusunda daha fazla bilgi edininiz (İngilizce)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com