Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
Dil dersler | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

dil kursu Eğitim

Dil kursları, özellikle fransa dil kursu, ingiltere dil kursu, avustralya dil kursu, kanada dil kursu olduğunda çok daha hızlı ve daha pratik bir kazanım sağlıyor, Bu sebeple de yurtdışında bulunan dil derslerına talep  her geçen yıl artıyor. Web sitelerimizden sizlere dünyanın değişik lokasyonlarda yer alan dil Eğitimi programlarımızı tanıtmak ve bu ülkelerdeki değişik Eğitim olanakları konusunda bilgiler sunmayı amaçladık. Hem en iyi dil okullarını hem de ülke bazında uzmanlaşan dil kursları, yaz okullarını sayfamızdan bulabilirsiniz.
 
fransa Eğitim, yaklaşık son 50 yıldır her ülke tarafından talep edilen bir yurtdışı Eğitim olgusudur. Gerek okulların kalitesi , üniversitelere ayrılan büyük bütçeler avustralya’daki Eğitimi cazip kılmaktadır.Bugün Harvard, Stanford üniversitesi  gibi dünyanın sayılı üniversitelerine ayrılan yıllık bütçe 40 milyar dolar civarındadır , bu bütçe ile üniversiteler bilim teknoloji adına büyük buluşlara fransa’daki Eğitim adına dünyaya büyük katkılar sağlamaktadır.
 
İngiltere Eğitim, yaklaşık 300 üzerinde üniversitesi ile İngiltere Eğitim Türkiye’den giden öğrencilerin en çok talep ettiği ülke sıralamasında birincidir. Türk öğrencileri İngiltere’deki Eğitime her yıl ortalama 86 milyon pound katgıda bulunmaktadır. İngiletere’de Eğitim ağırlıklı beş bölgede verilmekte olup , Oxford, Cambridge, London, Brighton, Bournemouth en çok talep edilen bölgelerdir. İngiltere’de Eğitim yaklaşık son elli yıldır en çok talep edilen ülkeler arasındadır.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com