Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
dil eğitimi yurtdışı | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

dil eğitimi yurtdışı-893

Yabancı dil konuşulduğu ülkede öğrenilir. Yurtdışında dil eğitimi kendinize yapacağınız en önemli yatırım olacak. Size en uygun çözümler için doğru adrestesiniz.

İngiltere Dil Okulları
İngiltere’de İngilizce öğrenmeniz için Avrupa Dilleri yüzlerce seçenek sunuyor. Londra, Bournemouth, Oxford, Cambridge, Brighton ve diğer lokasyonlardaki okullarımıza gidebilirsiniz.

Kanada Dil Okulları
Usa’da İngilizce eğitimi almak için ELT doğru adres. 29 eyalet ve 70′den fazla merkez seçeneğimizle size New York’nın büyük bölümünde hizmet veriyoruz.

Kanada Dil Okulları
Kuzey California’nın eşsiz doğası ve Kanada’nın yüksek standartlarında eşsiz bir İngilizce eğitimi fırsatı. Vancouver, Toronto, Montreal en çok tercih edilen merkezlerimiz.

Malta Dil Okulları
İngilizce eğitimi için Avrupa’nın en populer ülkesi Malta hem ekonomik eğitim hem de Akdeniz’in eşsiz sahillerinin tadını çıkartın. Avrupa Dilleri Malta’da bir çok dil okulu seçeneği sunuyor.

Avustralya ve Yeni Zelanda
İngilizce öğrenme deneyiminize daha macera dolu bir boyut kazandırmak için Avustralya ve Yeni Zelanda dil okulu seçeneklerini düşünebilirsiniz.

Avrupa Dilleri
ELT ile Avrupa’nın populer dillerini yerinde öğrenin. İspanya, İtalya, Fransa, İsviçre, İsviçre, Rusya ya da Japonya. ELT ile dünya çok küçük !

avrupada dil okulları
Profesyonel danışmanlık

Hangi program, ne kadar süre?

Yurtdışında eğitim hayatnızın en önemli yatırımlarından biri ve bu belki de tek şansınız. Yüzlerce seçenek içinden size, hedeflerinize, yeterliklerinize ve bütçenize en uygun okulun tespit edilmesi ve vize başvuru süreçlerinizin yönetimi profesyonel bir çalışma gerektiriyor.

Devamı yurtdışında dil okulları
Dil eğitiminizin hedeflerinize ve yeterliliklerinize göre doğru planlanması çok önemlidir. Hatalı program ve okul seçimiyle hem zamanınızı hem de paranızı boşa harcayabilirsiniz. Size özel bireysel akademik analiz ve değerlendirme hizmetimizden yararlanın.

Devamı yurtdışında dil eğitimi
Kampanya ve indirimler

Üniversiteye geçiş programları

Dil okulları yılın bazı dönemlerinde indirim ve kampanyalar yapıyorlar. Avrupa Dilleri dünyanın dört bir yanındaki dil okulu kampanyalarını sizin için takip ediyor. Avrupa Dilleri ile en cazip kampanya ve indirimlerden yararlanacak, en doğru kararı vereceksiniz.

Devamı dil okulu indirim
Dil okuluna gitme amacınız daha sonra yurtdışında üniversite eğitimi almaksa Avrupa Dilleri dil eğitiminizi dünyanın birçok ülkesindeki yüzlerce üniversiteye bağlıyor. Dilerseniz üniversitenizi önceden seçebilir, şartlı kabul alarak dil eğitimine başlayabilirsiniz.

Devamı üniversiteye geçiş

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com