Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
Usan Dil Okulları | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

Amerikan Dil Okulları-780

Amerikan Dil Okulları Dil Okulları

Usan Dil Okulları, 30 yıldır Avustralya, Yeni Zelanda, California, #ingiltere#ingiltere,almanya,fransa,avustralya,avusturtya,yeni zelanda,italya,ispanya,malta,amerika,abd,california,new york,texas=”" indirimli=”" okullar?=”">İngiltere Dil Okulları” href=”http://www.avrupadilleri.com/Ingiltere-Dil-Okullari” target=”_blank”>İngiltere ve Kanada gibi ana dili İngilizce olan ülkelerde eğitim vermektedir. Eğitim standartları ve kalitesiyle English UK ve AAEIP üyesi olan Embassy Ces #uluslararası#uluslararası,ülkelerarası eğitim standartlarına göre eğitim vermektedir.

#Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanadan Dil Okulları okullarında #son#son,günümüzde dayanaklı kitap ve materyalleri ve #son#son,günümüzde model bilgisayar teknolojisi ile düzenlenmiş çalışma ortamları sayesinde#Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanadan Dil Okulları #Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada #Boston#Boston,City of Boston Downtown ve #Boston#Boston,City of Boston Merrimack (Merrimack College’in kampusu)California bolgesinde #San Diego#San Diego,City of San Diego ve #San Francisco#San Francisco,California State’da#farklı#farklı,zengin ve ekonomik yurt konaklama seçenekleri sunmaktadır.

ELS Dil Okulları

İlk merkezini 1961’de açan ELS Dil Okulları Kampus bazlı İngilizce dil öğrenim merkezlerinin dünyadaki en geniş ağına sahiptir. #Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada Birleşik Devletlerinin 51 Eyaletinde bulunan okullarında 140 ülkeden gelen #uluslararası#uluslararası,ülkelerarası #öğrencilerin#öğrencilerin,yabancı öğrencilerin bulundukları ildeki en seçkin üniversitelerin kampusünde yer almaktadır ve #öğrencilerin#öğrencilerin,yabancı öğrencilerine üniversite deneyimi yaşatmaktadır. ELS’ de okuyan bütün öğrenciler diğer üniversite öğrencileri ile aynı imkânlardan faydalanabilmekte ve gerçek #Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanadalı insanlarla aynı ortamda bulunabilmektedir. Bu da #öğrencilerin#öğrencilerin,yabancı öğrencilerin okul dışı aktivitelerinde İngilizcelerini en doğru şekilde pratik edebilmelerini sağlamaktadır.

Ayrıca ELS#Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye gereksiniminiz varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız ELS amacınıza ulaşmanızda en doğru adres olacaktır!

PROGRAMLAR

Akademik Programlar

Yoğun İngilizce Programı
İngilizce becerilerinizi önemli düzeyde ilerletin ve daha iyi dil akıcılığı elde edin!
Yarı Yoğun İngilizce Programı
İngilizceyi rahat bir tempoda öğrenin!
Hızlı Kur Programı
İngilizce dil hedeflerinize rekor sayılacak sürede erişin!
TOEFL® iBT’ye Tam Hazırlık Programı
TOEFL® iBT’ye geniş kapsamlı Hazırlık
ELS GRE® Sınavına Hazırlık Programı
ELS gerekli GRE® puanını almanıza yardım etsin!
ELS GMAT® Sınavına Hazırlık Programı
ELS MBA derecesine erişmenize yardım edebilir!
Tatil Programları

American Explorer Programı
#Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada bu program tam size göre!
Juilliard School’da Yaz
#New York#New York,New York State’un zenginliklerini Juilliard School’da yaşayın!
Gençlik Kampları
Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla İngilizce öğrenin!
Gençlik Tatili
Güneşin altında eğlenirken İngilizce öğrenin!
Spor Kampları
Unutulmaz bir yaz için İngilizce çalışmalarınıza spor eğitimini de ekleyin!
Yaz Hazırlığı
Güzel New England’ın #tarih#tarih,geçmişini ve kültürünü yaşayın!
Yönetici Programları

İş İngilizcesi Programı
İş ortamında güvenle iletişim kurun!
Yöneticiler için İngilizce
Mükemmel bileşim – özel ve grup halinde öğrenim
Süper Yoğun İngilizce
Meşgul yönetici için özel öğretim.
Süper Yoğun Plus
Minimum süre içinde maksimum öğrenim.
EC Dil Okulları

#City of New York#New York,New York State #Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada’nın en gözde şehirlerinden bir tanesidir. EC #New York#New York,New York State Dil Okulu ise #City of New York#New York,New York State müzikal gösterilerin yapıldığı Broadway caddesine#City of New York#New York,New York Statedil eğitimi#Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada’daki en kaliteli okullardan bir tanesidir!

FLS #öğrencilerin#öğrencilerin,yabancı öğrencilerine bir aile ortamı sunmaktadır ve uyguladığı #farklı#farklı,zenginitalya=”" okulları-30?=”">İngiltere dil Okulu Fiyatları Yurtdışı Eğitim-40″ href=”http://www.avrupadilleri.com/egitim-dil-okullari-ingiltere-dil-okulu-fiyatlari-yurtdisi-egitim-40″ target=”_blank”>dinleme ve konuşma odaklı verilen derslerde yoğunlukla kültürel konular işlenmekte, öğrencinin sadece İngilizcesini geliştirmek değil, vizyonunu genişletmek hedeflenmektedir.
Üniversite Yerleştirme Programı çerçevesinde yabancı öğrencilerini seçkin üniversitelere sınavsız yerleştirebilmektedir. FLS Kanada’ da 180 üniversiteye geçiş sağlamaktadır.
Genel, yoğun, Süper yoğun İngilizce eğitim programları dışında toefl ibt, üniversiteye hazırlık ve İş İngilizcesi programları sunmaktadır.
Günlük ve haftalık uygulanan renkli aktivite programları sunmaktadır.
Opsiyonel olarak konaklama – okul arası transfer hizmeti sağlamaktadır.
SAMİMİYET ve GÜVEN en önemli anahtar kelimeleridir.
English Everywhere Programi: “English Everywhere” programı sayesinde diğer okullardan kendisini ayırmaktadır. Bu program, öğrencilerin derste öğrenmiş olduklarını günlük hayatta uygulamalarını sağlamaktadır. Derste işlenen kelimeler liste halinde öğrencinin şoförüne, aktivite program liderine ve yanında kaldığı aileye verilmektedir; bu kişiler öğrenciyle bu kelimeleri kullanarak konuşmakta böylece öğrenci öğrendiğini unutmayarak kalıcılığını sağlayabilmektedir.

KAMPÜSLER;

Marymount College Kampüsü: FLS eğitim merkezi, Los Angeles’ a yarım saat uzaklıkta, Pasifik okyanusuna sıfır Marymount College kampüsünde bulunmaktadır. Okul, özellikle bahar ve yaz dönemlerinde, okyanusun kıyısında mükemmel bir kampus ortamında eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir. Aile yanı ve yurt konaklama sunulmaktadır.

CITRUS COLLEGE: Citrus College California bölgesinde en büyük kampüslerden bir tanesidir ve FLS aynı kampüste yer almaktadır. City of Los Angeles’a yaklaşık yarim saat uzaklıkta, kuzeyde bululmaktadır. FLS öğrenciler kampüsteki her şeyden faydalanabilmekte ve kaliteli bir eğitim almaktadır. Aile yanı ve yurt konaklama sunulmaktadır.

LAS VEGAS Institue: FLS Las Vegas’ın merkezinde kendi inşa etmiş olduğu binada öğrencilerine eğitim vermektedir. Düzenlediği fotoğrafçılık tarzı aktivite programları ile ülkelerarası öğrencilerin en çok tercih ettiği merkezlerden bir tanesidir. Aile yanı konaklama sunmaktadır.

LOCK HAVEN University Kampüsü: Pennsylvania’nın küçük bir kasabası Lock Haven’da bulunan ve üniversite kampüsü içerisinde yer alan FLS özellikle sakin yerleri tercih eden öğrenciler için idealdir. Aile yanı ve yurt konaklamalar mevcuttur.

Tennesse Tech University Kampüsü: FLS 2010 yılından itibaren eğitim kalitesi ile ün yapmış Tenesse Tech Üniversitesi kampsünde de Eğitim vermektedir. Büyük bir üniversite olan kmapüsün bütün oalnaklarından FSL öğrencileri faydalanabilmektedir.

City of Boston COMMONS: FLS Boston’da en merkezi konuma sahip okuldur. City of Boston Kanada’da eğitim merkezidir ve uluslar arası öğrenciler için yaşanabilecek en güzel şehirlerden bir tanesidir. FLS Boston’da aile yanı konaklama ve misafirhane olanakları sunmaktadır; aileler okula metroyla en fazla 25 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

EC City of Boston

EC Kanada’nın gözde Şehirlerinden biri olan Boston’da bulunmaktadır. 400′ün üstünde üniversite, kolej ve yüksek öğretim kurumlarına ev sahipliği yapan Boston tam anlamıyla bir eğitim şehridir. Dünyanın en önemli üniversiteleri (Harvard, MIT vb) bu şehirde bulunmaktadır. EC Dil Okulumuz 2011 ylında Boston’un en popüler bölgesi olan Quincy Market bölgesine taşınmıştır.

Şehir: Boston
Konum: Quincy Market- Merkez
Okul Kapasitesi: 312 öğrenci
Sınıf sayısı: 26
Minimum kabul edilen yaş: 16 (yaz dönemi 18)
Okul özellikleri; kütüphane, çalışma odası, bütün okulda Ücretsiz Wi-Fi, öğrenci bekleme salonu, TOEFL sınavı test odası

Kurs Programına Dahil Olan Hizmetler;

Kurs Materyalleri
İngilizce aktivitieler ve workshoplar
Hoşgeldin Etkinliği
İnternet Kullanımı
Sunulan Kurs Programları; Genel /Yarı-Yoğun/Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Birebir kurs, birebir iş ingilizcesi, full immersion, Cambridge/IELTS/TOEFL sınav hazırlık kursları, Akademik İngilizce, İŞ İngilizcesi Yılı, Üniversiteye Hazırlık Programı, Gönüllülük Programı

Nationality Mix: %31 Kore, %24 Arap,%9 Kolombiya ,% 5 Japon ,%5 Türk, %4 Meksikalı, %4 Tayvanlı , %3 Venezuela,%3 Alman, %2 Brezilyalı, %2 İsveç %8 diğer ülkeler

EC Los Angeles

EC Amerika’nın melekler şehri olarak Bilinen City of Los Angeles- Santa Monica’da 3 Ocak 2012’de yeni bir şube açıyor. Okul tam Santa Monica’nın merkezinde. Kanada’nın yılın 340 günü güneş alan bu şehrinde kaliteli ve unutulmaz bir eğitim için okul 3 Ocak’ta eğitime açılıyor.

Şehir: City of Los Angeles
Konum: Santa Monica
Okul Kapasitesi: 336 öğrenci
Sınıf sayısı: 24
Minimum kabul edilen yaş: 16 (Yüksek Sezonda 18)
Okul özellikleri; kütüphane, bütün okulda Ücretsiz Wi-Fi, öğrenci bekleme salonu.

Kurs Programına Dahil Olan Hizmetler;

Kurs Materyalleri
İngilizce aktiviteler ve workshoplar
Hosgeldin Etkinligi
Internet Kullanımı
Sosyal ve Kültürel Programlar
Sunulan Kurs Programları; Genel /Yarı-Yoğun/Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Birebir kurs, birebir iş ingilizcesi, full immersion, Cambridge /TOEFL sınav hazırlık kursları, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi Yılı, Üniversiteye Hazırlık Programı, Gönüllülük Programı

Nationality Mix: %12 Japon %9 Alman, %4 Brezilyalı, %3 Arap ,% 12 Koreli ,%7 Fransız, %3 İtalyan, %1 Çekli , %12 İsveçli,%5 Rus, %3 Türk, % 29 diğer ülkeler

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com