Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
Almanca A1 Aile Birleşimi Bilgileri: | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

Almanca A1 Aile Birleşimi Bilgileri:-611

Almanca A1 Aile Birleşimi Bilgileri:

İngiltere ve Avusturya’ya aile birleşimi vizesi ile gidecek adayların Almanca A1 sertifikası alması gerekmektedir.

İlgili makamlara iletilmek üzere bu adaylardan, diğer sınavlardan zengin olarak, Almanca A1 Aile Birleşimi Sınavları için iki izin formu alınır:

Sınav katılımcısının kimlik ve sertifika bilgilerinin telc tarafından Kanada ve Avusturya diplomatik temsilciliklerine iletilebileceğine dair katılımcının verdiği onay yazısı
Kişisel Başvuru Formu

Diplomatik temsilcilikler talep ettiğinde katılımcının sınavdaki yazı örneğinin iletibileceğine dair onay yazısı
Yazı Örneği İzin Formu
Sınava girecek her katılımcının sınav merkezinde en az 20 saatlik sınav hazırlık programına katılması şart koşulur.

Sertifikaların Geçerliliği

telc sertifikaları süresiz geçerlidir ve ülkelerarası tanınırlığa sahiptir. Ancak başvuru yapacağınız eğitim kurumları ya da iş yerleri güncel sertifika talep edebilir. Bu nedenle sertifikalarımız ile yapacağınız öğrenim ya da çalışma amaçlı başvurularınızın sertifika tarihini takiben en kısa sürede yapılması tavsiye edilir.

ÖNEMLİ NOT: Konsoloslukların ilgili birimleri, Almanca Aile Birleşimi için vize başvurusunda bulunacak olan adayların sertifika geçmişlerini göz önüne alarak son başvuru geçmişini kendileri belirleyebilmekte ve sertifikanın kullanım süresini kendi inisiyatifleri dahilinde kısıtlayabilmektedirler. Adayların bu uygulamalar hakkında güncel bilgi almak için konsolosluların vize bölümleri ile doğrudan irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com