Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/adakademi.com/domains/almanya.adakademi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-support/wordpress-support.php(12) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 1
AKADEMİK YIL İNGİLİZCE (ACADEMIC ENGLISH) | Almanya Eğitim
Satış Destek Hattı 0 532 236 24 00

AKADEMİK YIL İNGİLİZCE (ACADEMIC ENGLISH)-498

AKADEMİK YIL İNGİLİZCE (ACADEMIC ENGLISH)

Bu bölümde:
AKADEMİK YIL İNGİLİZCE
DİĞER İNGİLİZCE KURS SEÇENEKLERİ
Akademik Yıl İngilizce (Academic English)

Okuma, konuşma, yazma, ve dinleme alanlarında akıcılık kazandıran, kendinize güvenli bir şekilde konuşabilmenizi, değişik aksanlarda konuşulan ingilizceyi rahatlıkla anlayabilmenizi sağlayan bir ingilizce eğitim programıdır. Kursunuzu eğitim ve kariyer hedefleriniz doğrultusunda yönlendirmenizi sağlayan bir ingilizce programıdır. İngilizce seviyeniz ve seçtiğiniz okula bağlı olarak, seçmeli dersler, iş ingilizcesi, sınav hazırlığı, veya stajlar ile kursunuzu kişiselleştirebilirsiniz. Bazı okullarda birden fazla merkezde (Multı-Destination) akademik yıl ingilizce seçeneği de vardır. Değişik bölge veya ülke tanımaya, çeşitli kültürler tanımaya imkan sağlayan programda okulun bulunduğu diğer merkezlerde eğitiminize devam edebilirsiniz.

Akademik yıl ingilizce programındaki yabancı öğrencilerin büyük çoğunluğu uluslararası geçerliliği olan testlere de hazırlanmaktadır. FCE, CAE,CPE, BEC IELTS, TOEFL gibi sınavlarda gösterilen başarı üniversiteye girişte veya iş başvurusunda, başvurunuzu güçlendirecektir.

Bazı dil okulları, akademik yıl ingilizce programını bitiren öğrencilere üniversiteye yerleştirme hizmeti de vermektedir.

Akademik yıl ingilizce programı ile çeşitli uluslardan gelen sınıf arkadaşlarınızla yaşadıkça ülkelerarası bir bakış açısı kazanacaksınız. Evinize ömür boyu unutamayacağınız anılar ve gelişmiş dil becerileriyle döneceksiniz ve geleceğiniz için değerli bir yatırım yapmış olacaksınız. Aynı zamanda özgeçmişinize prestijli bir deneyim eklemiş olacaksınız.
Diğer İngilizce Kurs Seçenekleri

- Genel İngilizce

- Yoğun İngilizce

- İş İngilizcesi

- Mini Grup İngilizce

- Bire Bir İngilizce

Bu sayfada en çok arananlar
new york, avustralya büyükelçiliği, avusturtya dil, malta eğitim, italya hakkında, genel ingilizce, yoğun ingilizce, iş ingilizcesi, Mini grup ingilizce, Bire bir ingilizce, Akademik yıl ingilizce, eğitim , ingilizce, dünya, dil, avrupa, ingilizce sözlük, eğitimi, ingilizce Türkçe dilini, ingilizce -türkçe, uçak, english, ingilizce Türkçe dilbilgisini sözlük, ingilizce -türkçe sözlük, egitim, sozluk, yurtdışı, ingilizce ders, ingilizce kursu, inglizce, general english, academic english, intensive english, inglizce, amerika okulları, ispanyade dil, texasde eğitim, viza, vize, vize formu, vize almak, vize bilgileri, vize formu, vize harcı, vize için gerekli belgeler, vize için gerekli evraklar, pasaport işlemleri , pasaport ücretleri , pasaport için gerekli evraklar , pasaport harcı

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

İletişim

Bağdat Caddesi NO:359 Şaşkınbakkal 34740, iSTANBUL
Telefon: 0216 360 70 07
Fax: 0216 467 64 43
Website: http://avrupadilleri.com
Email: info@avrupadilleri.com